Willa Julia

Opis inwestycji: 

Willa Julia to kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Dziekanowie Nowym (gm. Łomianki) przy ul. Batorego i Rolniczej 485. Inwestycja położona jest w wyjątkowym miejscu, blisko centrum Łomianek i Warszawy.

Nasze Osiedle to przestrzeń zaplanowana z myślą o jego mieszkańcach, ich komforcie, prywatności i spokoju.

Lokalizacja charakteryzuje się bliskością pięknych terenów zielonych i jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Posiadanie własnej nieruchomości daje nowe możliwości, dlatego z tą myślą został wybudowany każdy na osiedlu dom. Okolice, Warszawa charakteryzują się ogromnym zainteresowaniem ze względu na przestrzeń z dala od miejskiego hałasu. Jest to czynnik, który znacząco wpływa na zainteresowanie, jakim cieszą się jednorodzinne domy na sprzedaż. Okolice warszawy i dobre połączenia komunikacyjne są również istotnym czynnikiem, na który zwracamy uwagę podczas zakupu.

Nazwa inwestycji wzięła się od projektu Willa Julia znanego i cenionego biura architektonicznego ARCHON.

Domy warszawa i okolice – charakterystyka budownictwa

Projekt charakteryzuje się brakiem skosów, dużymi drewnianymi oknami. Domy zbudowane są w tradycyjnej technologii z cegły Porotherm, ocieplone styropianem, dach pokryty dachówką ceramiczną. Dodatkowa powierzchnia ok. 20 m2 na strychu do własnej adaptacji.

Ogromną zaletą naszej inwestycji jest bliskość do komunikacji miejskiej – autobus Ł-Bis z bezpośrednim dojazdem do Metra Młociny. Niedaleko znajduje szkoła podstawowa w Dziekanowie Polskim, a przedszkole znajduje się na terenie inwestycji.

W ramach inwestycji zostało wybudowanych 8 budynków – 16 bliźniaków o powierzchniach 146 m² i 150 m² na działkach od 387m ²do 401m². Obecnie w ofercie posiadamy domy wybudowane w ramach II etapu inwestycji, który został zakończony i oddany do użytkowania latem 2014 r. i ostatni dom z I etapu.

*** OFERTA SPECJALNA - DOM L15 "urządzony pod klucz" - 670 tys. zł ***