O Deweloperze

elmis dewelopmentGrupa Elmis z siedzibą w Łomiankach przy ul. Warszawskiej 92, w której skład wchodzi V ELMIS GK Sp. z o.o. Sp. K. jest prężnie działającym deweloperem, którego spółki realizują inwestycje w Warszawie i okolicach i na Pomorzu. Jako deweloper skupiamy się przede wszystkim na kameralnych inwestycjach wielorodzinnych i jednorodzinnych. Przy planowaniu inwestycji główny nacisk kładziemy na wygodę i zadowolenie Klientów i przyszłych mieszkańców naszych realizacji. Zrealizowaliśmy już kilkanaście inwestycji na terenie Warszawy i najbliższych okolicach, które spotkały się z ogromnym uznaniem naszych Klientów. Jest to dla nas ogromna satysfakcja i duma, ponieważ każdy z naszych budynków to ciężka praca i zaangażowanie naszego całego zespołu.


Niektóre z naszych inwestycji:

apartamenty podleśna

Apartamenty Podleśna, ul. Podleśna 39, Warszawa

Budynek Apartamentowy wykonany w wysokim standardzie z 24-godzinną recepcją i lobby oraz prywatnym ogrodem przeznaczonym do użytku mieszkańców. Budynek jest pięknie położony vis a vis Lasu Bielańskiego i blisko parku Kępa Potocka.

 

 

 

 

 

 

osiedle kępa tarchomińska

Osiedle Kępa Tarchomińska, ul. Kępa Tarchomińska 6, Warszawa
Inwestycja etapowo realizowana przez Grupę Elmis na Warszawskiej Białołęce jest kolejnym przykładem świetnie zaplanowanej enklawy. W grudniu 2010 roku zakończyliśmy budowę I etapu inwestycji, w ramach której powstały 24 lokale o powierzchni użytkowej 180 m2. W grudniu 2012 roku rozpoczęliśmy budowę II etapu osiedla (szereg 7 i 8), w którym powstało 8 lokali o powierzchni użytkowej 130 m2. W lutym 2014 roku uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie dla lokali z 7 i 8 szeregu i rozpoczęliśmy budowę kolejnych szeregów.

 

 

 

 

 

osiedle ostoja

Osiedle Ostoja Brzeziny, ul. Ostródzka 82, Warszawa
Realizowana Etapowa inwestycja z segmentami i mieszkaniami położona na zielonej Białołęce, w miejscu, które łączy ze sobą charakter spokojnej dzielnicy podmiejskiej z bardzo dobrą komunikacją, która zapewnia błyskawiczne połączenie z centralnymi dzielnicami Warszawy.

 

 

 

 

 

 

 

 

osiedle aluzyjna

Osiedle Aluzyjna15, ul. Aluzyjna 15 i 15A, Warszawa
Kameralna inwestycja wielorodzinna na Warszawskiej Białołęce. Aluzyjna15 to dwa budynki wielorodzinne, które cieszą cię ogromnym powodzeniem wśród naszych Klientów. W sumie zrealizowaliśmy tu 81 mieszkań o powierzchnie od 33,50m2 do 83,50m2. Główne zalety tego projektu to: Kameralny charakter inwestycji, atrakcyjna i nowoczesna architektura, funkcjonalne układy mieszkań i wysoki standard wykonania.