Wypoczywaj i zarabiaj

wypoczywaj i zarabiaj

Szanowni Państwo zakup apartamentu wakacyjnego jest obecnie najbezpieczniejszą formą ulokowania kapitału ze stopą zwrotu kilkukrotnie przewyższającą zyski osiągane na lokatach bankowych czy obligacjach skarbowych. Inwestycja Apartamenty Mestwina 37 w Juracie, dzięki swojej prestiżowej lokalizacji i najwyższemu standardowi wykończenia jest idealnym wyborem. Jej położenie w samym sercu Juraty, przy Zatoce Puckiej sprawia, że zakup apartamentu pozwoli nie tylko na wypoczynek w najpiękniejszej nadmorskiej miejscowości w Polsce, ale również będzie długoletnią gwarancją czerpania wysokich zysków z wynajmu.

Mam ogromną przyjemność móc zaproponować Państwu możliwość nawiązania współpracy z profesjonalnym operatorem wynajmu w inwestycji Apartamenty Mestwina 37. Firma Blueapart dzięki szerokiemu doświadczeniu w segmencie wynajmu luksusowych apartamentów oraz najnowocześniejszemu podejściu do marketingu jest w stanie przedstawić najlepsze warunki współpracy oraz zapewnić najwyższe zyski z niej płynące.

Do najważniejszych korzyści z nawiązania współpracy z operatorem wynajmu Blueapart należą:

  • pełne odliczenie podatku Vat od zakupu apartamentu oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy rozliczenia przychodów.
  • możliwość czerpania wysokich dochodów z najmu apartamentu oraz pełną swobodę w wykorzystaniu lokalu na własne pobyty.
  • kompleksowa opieka nad powierzonym apartamentem.
  • wsparcie w zakresie dokonania optymalnego wyboru apartamentu oraz pomoc w jego aranżacji i wyposażeniu.
  • pełna transparencja w zakresie rozliczeń oraz stały wgląd w obłożenie lokalu.

Jest to tylko kilka z wielu potencjalnych korzyści i kwestii dotyczących zakupu apartamentu w inwestycji Mestwina 37.

Jurata jest najbardziej prestiżowym nadmorskim kurortem w Polsce, co przekłada się na zdecydowanie najwyższe stawki wynajmu oraz wysokie i stabilne ceny nieruchomości. Co roku odwiedza ją szeroka grupa ludzi, którzy doceniają jej zjawiskowe piękno oraz kameralny charakter. Luksusowe apartamenty są obecnie najlepszą alternatywą dla małych pokoi hotelowych. Wszystkie te aspekty sprawiają, że właściciele apartamentów współpracujących całorocznie z firmą Blueapart cieszą się zyskami na poziomie, dotychczas niespotykanym w żadnej innej miejscowości turystycznej w Polsce. W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcam do zapoznania się z naszym folderem dla właścicieli oraz stroną www.blueapart.pl. Jestem także do Państwa dyspozycji droga telefoniczną, mailową lub osobiście na spotkaniu.

 

Z poważaniem
Michał Jekaczłonek zarządu BlueApart Apartamenty
+48 607 030 892
michal@blueapart.pl
www.blueapart.pl

Pobierz ofertę BlueApart